EJOT ciepły dom

Zbuduj z nami ciepły dom

ejot_cieply-dom_logo.jpg

Zbuduj z nami ciepły dom

Kluczem do podniesienia i zwiększenia efektywności energetycznej budynku jest odpowiednie wykonanie ociepleń przegród zewnętrznych. 


EJOT ciepły dom jest programem edukacyjnym skierowanym do klientów indywidualnych hurtowni materiałów budowlanych, specjalizujących się w systemach ociepleń ETICS. 

CELEM PROGRAMU JEST:

  • propagowanie wiedzy o prawidłowym wykonywaniu systemów ociepleń,
  • uświadamianie inwestorów o korzyściach, jakie niesie ocieplenie przegród zewnętrznych,
  • promowanie dobrych praktyk w zakresie budownictwa zrównoważonego,
  • upowszechnianie wiedzy w obszarze termomodernizacji, ze szczególnym naciskiem na zachowanie odpowiedniej kolejności prac.

podrecznik.JPG

Podręcznik dla inwestorów i wykonawców

Fundamentem programu EJOT ciepły dom jest podręcznik dla inwestorów i wykonawców „EJOT ciepły dom. Prawidłowa termoizolacja budynków z wykorzystaniem produktów firmy EJOT” stanowi kompendium wiedzy na temat praktycznych porad w zakresie wykonawstwa profesjonalnych systemów ociepleń, termomodernizacji i energooszczędności budynków.

Podręcznik stanowi zbiór najważniejszych informacji na temat efektywności energetycznej budynków i prawidłowej kolejności prac termomodernizacyjnych. Krok po kroku przeprowadza odbiorcę po zagadnieniach takich, jak m.in. miejsca ucieczki ciepła z budynku, znaczenie lambdy materiału termoizolacyjnego, temperatura punktu rosy, czy wpływ mostków termicznych na izolacyjność termiczną.

Podręcznik „EJOT ciepły dom. Prawidłowa termoizolacja budynków z wykorzystaniem produktów firmy EJOT” w czytelny sposób nakreśla, w jaki sposób należy wykonać  newralgiczne elementy systemu ociepleń, a także precyzyjnie określa rolę oraz zadania łączników mechanicznych i profili budowlanych w systemie.


dom_pasywny.jpg

Dom pasywny

Czym się charakteryzuje i jak go zbudować ?

Budynek pasywny jest szczelny i bardzo dobrze zaizolowany termicznie, a jego efektywność wysoka 


Więcej

dom_cieply.png

Którędy z budynku ucieka ciepło?

Straty energii generują wieksze rachunki za ogrzewanie budynku.
Do newralgicznych miejsc, w których powstać mogą ubytki należą przegrody zewnętrzne oraz wentylacja. Jak zapobiegać stratom ciepła elewacji?


więcej

.

EJOT-Katalog-cieplydom_s.png

EJOT ciepły dom

Pobierz podręcznik dla inwestorów i wykonawców „EJOT ciepły dom. Prawidłowa termoizolacja budynków z wykorzystaniem produktów firmy EJOT”


Pobierz

Nasze produkty

Więcej o produktach EJOT:


NA PAŃSTWA PYTANIA ODPOWIE NASZ DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Wojciech Bareja

tel. +48 728 93 88 38
e-mail: wbareja@ejot.com