Beyou_bepart_grauer-Hintergrund.png

​​​​​​​EJOT JAKO PRACODAWCA

ludzki.png

Dzięki wielkości naszej firmy, naszej międzynarodowości, licznym obszarom biznesowym i zaawansowanym narzędziom, w EJOT każdy znajdzie swoje miejsce. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami w sieci światowych lokalizacji. 


laczacy.png

Razem tworzymy silną społeczność. EJOT to coś więcej niż miejsce pracy, EJOT to zespół ludzi, dążący do wspólnego celu, umiejący dzielić się nawzajem swoją wiedzą i wspólnie wypracowujący nowe rozwiązania. Nasi pracownicy są podstawą sukcesu naszego przedsiębiorstwa.


rozwojowy.png

Wiele gałęzi naszej działalności wciąż się rozwija, tworząc nowe możliwości rozwoju kompetencji i kariery. Z nami możesz swobodnie dzielić się swoimi pomysłami. Dajemy przestrzeń do rozwijania kreatywności. ​​​​​​​


pomysłowy.png

W EJOT jesteśmy o krok dalej dzięki naszej kulturze ciągłego doskonalenia. Dzięki naszym pracownikom, którzy budują naszą pozycję rynkową oraz gwarantują nam skuteczne działanie w warunkach silnej konkurencji, tworzymy markę premium. Nasze produkty i rozwiązania są wykorzystywane na każdym kontynencie. 


bezpieczny.png

Jako rodzina EJOT charakteryzujemy się otwartą komunikacją, współpracą i wzajemnym zaufaniem. Godzenie pracy z życiem rodzinnym, ochrona zdrowia, kształcenie oraz dokształcanie są naszym priorytetem. Tolerancja, uznanie oraz szacunek wobec kolegów i partnerów są przy tym niezbędne i tworzą podstawy współpracy.


Karriere_Werte_r-menn.jpg

DLACZEGO EJOT

Od prawie 100 lat jesteśmy międzynarodowym liderem na rynku innowacyjnych systemów połączeń. Każdy specyficzny problem klienta jest dla nas wyzwaniem, dzięki któremu rozwijamy know-how w zakresie rozwiązań połączeniowych. Odkrywanie rozwiązań wspólnie z naszymi klientami i wcielanie ich w nasz produkt to nasza siła.​​​​​​​
 
EJOT to znacznie więcej niż tabliczka z nazwą firmy. Tym, co czyni z naszej firmy tak wyjątkowe miejsce pracy, jest nasza kultura organizacyjna. Składają się na nią  osobiste osiągnięcia, praca zespołowa oraz wsparcie.
 
Poprzez nasze myśli i działania  sprawiamy, że EJOT jest tym, czym jest:
ludzki | łączący | rozwojowy | pomysłowy | bezpieczny
​​​​​​​


PRACA W EJOT TO INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

​​​​​​​Chcemy zbudować z Tobą długotrwałą rela​​​​​​​cję. U nas pogodzisz pracę zawodową z życiem osobistym. Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb pracowników.​​​​​​​

kompetecje.PNG

Elastyczna i zdalna praca

Dla nas liczy się nie tylko praca. Zapewniamy równowagę między życiem zawodowym i prywatnym.
​​​​​​


edukacja.PNG

Rozwój kompetencji

Wiemy, że inwestycja w ludzi to inwestycja w przyszłość.
 


ferie.PNG

Praca i Rodzina

EJOT to firma z rodzinnymi tradycjami, dlatego tak bardzo doceniamy wartość, jaką stanowi rodzina.