EJOT 2025 – NASZA WIZJA

Dzięki projektowi "EJOT 2025" odpowiadamy na bieżące zmiany w gospodarce, technologii i sferze społecznej. Wymaga to zmiany struktury organizacyjnej, którą już wdrożyliśmy, tworząc dywizję przemysłową i budowlaną.
Lider-technologii.pngJesteśmy liderem technologicznym w zakresie produkcji elementów mocujących, procesów łączenia, technologii formowania (metali i tworzyw sztucznych) oraz kompleksowych podzespołów.
 


Współpraca-międzynarodowaNasze produkty możemy wytwarzać lub oferować na każdym kontynencie. Odnosimy sukcesy oferując nasze produkty i usługi w Europie, ale także na kontynentach Ameryki, Azji i Afryki. Stale rozwijamy się jako grupa. Stawiamy na współpracę międzynarodową.
 


InnowacyjnośćWspieramy naszych klientów poprzez ciągłe opracowywanie nowych produktów lub rozwiązań, które wnoszą dodatkowe wartości oraz korzyści. Ciągłe innowacje na wszystkich poziomach organizacyjnych budują naszą przyszłość.

 


Współpraca-z-klientemNasi klienci mają świadomość, że EJOT oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie produktów i usług. Naszych pracowników cechuje fachowa wiedza, a nasze produkty tworzone są w trosce o zaspokojenie potrzeb i wymagań klientów. 


KulturaPodstawami naszej strategii są uczciwość i szacunek. Motywacja naszych pracowników jest gwarancją ciągłej poprawy i utrzymania naszych wyników.

 


ProcesyMyślimy o procesach kompleksowo - bez zakłóceń i bez odpadów, z korzyścią dla naszych klientów. Dzięki przejrzystości i ustandaryzowanym wskaźnikom, procesy te są opracowane tak, aby można je było identyfikować i ulepszać od początku do końca, od zamówienia klienta do realizacji dostawy.

 


StrukturaNasza struktura organizacyjna jest zrozumiała i przejrzysta dla wszystkich pracowników w całej grupie. Odznacza się ona jasno określonymi kompetencjami oraz wyraźnymi i zrozumiałymi funkcjami.


ŚrodowiskoW wyniku analiz redukcji CO2e w naszej organizacji zostały określone wartości redukcji energii / CO2e, aby zapewnić neutralność energetyczną do 2035 roku.

 Nasz cel:

Naszym celem jest stałe utrzymywanie czołowej pozycji w branży, aby oferować klientom na całym świecie najlepsze rozwiązania w zakresie rozwiązań mocujących. Naszym mottem jest  "EJOT. Bringing it together." EJOT łączy ludzi.