EJOT Polska

Dla nas wszystko rozpoczęło się w 1998 roku. Na Śląsku, w miejscowości Ciasna, powstała spółka EJOT Tworzywa Sztuczne, która z czasem stała się częścią międzynarodowego Holdingu działającego na rynkach całego świata. 

EJOT specjalizuje się w produkcji elementów złącznych wytwarzanych z metalu oraz tworzyw sztucznych dla przemysłu, motoryzacji i budownictwa (w naszym portfolio znajdziecie Państwo wkręty, łączniki do mocowania termoizolacji na fasadach oraz dachach płaskich, kotwy, mocowania dla fasad wentylowanych, ogniw fotowoltaicznych czy systemów solarnych). To dla nas zaszczyt, że wiele opatentowanych i nowatorskich rozwiązań technicznych rozwiniętych zostało przy współpracy z naszymi klientami.

Nasz zakład produkcyjny, będący jedyną polską lokalizacją firmy, mieści się w Ciasnej. 
Z przyjemnością mówimy o znajdującym się w Olszowej, w województwie opolskim, Regionalnym Centrum Dystrybucji EJOT, będącym największym na świecie centrum dystrybucyjnym firmy. Obsługuje ono rynek krajowy, ale usprawnia też obsługę regionu Europy centralnej i wschodniej. Dzięki niemu zwiększyła się dostępność towarów i znacznie skrócony został czas dostaw do naszych klientów. Nasza spółka posiada również laboratorium badawczo – rozwojowe, które służy nam do opracowywania innowacyjnych rozwiązań.

Z dumą prezentujemy nasze motto: „Jakość łączy”. Każdego dnia, z ogromnym zaangażowaniem, wcielamy je w życie, a wszystko dlatego, że odzwierciedla ono najważniejszą cechę naszych produktów – najwyższą jakość.