EJOT zawsze dobre połączenie

EJOT jest średniej wielkości grupą przedsiębiorstw oraz specjalistą w zakresie techniki połączeń. Klienci EJOT pochodzą w pierwszej kolejności z przemysłu motoryzacyjnego oraz sektora dostawców, branży elektronicznej i elektrycznej, jak i przemysłu budowlanego. 

EJOT oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych elementów połączeń, w szczególności samogwintujące śruby do tworzyw sztucznych i metali, części z tworzyw sztucznych i metalu, pełny program do mocowań okładziny zewnętrznej budynków, rozwiązania mocowań dla infrastruktury budynków, jak również program ejotherm® do mocowań systemów mocowań termoizolacji.

Na płaszczyźnie partnerskiej EJOT opracowuje z klientami rozwiązania problemów mocowań i połączeń. Kieruje nami zapewnienie jakości mocowania oraz obniżenie kosztów systemu, poprzez zastosowanie „inteligentnych” rozwiązań EJOT. 
Astenbergstrasse
GFA Global Fastener Alliance
​​​​​​​A Global Fastener Alliance założono w 1998 roku jako globalną sieć niezależnych dostawców  wysokiej jakości elementów złącznych.
Halle 4.0
EJOT – firma z ponad stuletnią historią, w 51 lokalizacjach, z ponad 4000 pracowników

Nasze liczne spółki i biura handlowe oraz partnerzy dystrybucyjni zapewniają szybką dostępność produktów i bezpośredni kontakt z klientem nie tylko w Europie, ale także w  Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji. Obecność na rynkach międzynarodowych gwarantuje także członkostwo w Global Fastener Alliance (GFA). Niektóre techniczne rozwiązania produktów  EJOT są dostępne dla międzynarodowego kręgu licencjobiorców. Zapewnia on zaopatrzenie, np.: w śruby DETLA PT® na wielkich światowych rynkach lub też tam, gdzie nas nie ma na miejscu.
GFA klein.jpg

EJOT® w liczbach i faktach

Umsatz-01-2020_EN.png
Obrót (mln euro)


Mitarbeiter_01-2020-EN.png
Zatrudnieni (średnia roczna)


weltkarte.jpg

Nasze lokalizacje


Wybierz kraj

Nasze lokalizacje w skrócie