EJOT TSSD®

Specyfikacja

 • Właściwości

  • Specjalnie zaprojektowany element łączący i procedura dla elementów warstwowych
  • Szerokie spektrum zastosowań
  • Przeznaczony w szczególności do struktur plastrowych
  • Wysokie przenoszone siły rozciągające
  • Brak korozji
  • Możliwość zastosowania jako tubus lub bezpośredni element łączący

Kontakt

Ryszard Bar

IND-Teaser-CADundmehr2-EJOT.jpg

CAD & more on ejot.com

Zarejestruj się, aby uzyskać dane w różnych formatach – modele 3D, rysunki techniczne naszych produktów i inne materiały.
Dodatkowo CAD & more oferuje możliwość zaprojektowania i sprawdzenie zastosowania indywidualnych połączeń z pomocą programów obliczeniowych.


CAD & more

EJOT TSSD® wkładka do spajania termicznego

Produkt EJOT TSSD® (wkładka do spajania termicznego) i odpowiadający mu proces łączenia zostały opracowane w celu łączenia elementów, z których jeden jest wykonany z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknam szklanym.
Wkładka TSSD sprawdzi się do łączenia elementów warstwowych o strukturze plastra miodu oraz rdzeniu piankowym (z różnymi powłokami powierzchniowymi), a także do tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem węglowym lub włóknem szklanym.
Podczas procesu łączenia,  tworzywowy element (wykonany z tworzywa termoplastycznego) jest instalowany w tworzywowym elemencie z określoną prędkością obrotową i obciążeniem osiowym.

TSSD® APPLICATION CHECK

W celu niezawodnego mocowania elementów w strukturze plastra miodu i rdzeniu z pianki z różnymi elementami mocowanymi do nich powierzchniowo, EJOT opracował „TSSD” (wkładka do spajania termicznego). Dla procesu łączenia TSSD® jest teraz dostępne nowe narzędzie online, w którym użytkownik może znaleźć standardowe wartości oparte na licznych próbach.