EJOT® TRIO plus 

Solidność, komfort i jakość

Uniwersalny

EJOT TRIO plus to uniwersalny łącznik do dociepleń. Składa się z tulei tworzywowej oraz trzpienia. W zależności od potrzeb możemy zastosować jeden z dwóch różnych trzpieni. Trzpień tworzywowy sprawdzi się podczas montażu różnych grubości styropianu (EPS), do którego jest dedykowany. Trzpień stalowy z główką tworzywową jest idealnym rozwiązaniem dla każdego przypadku, tj. dla każdej termoizolacji, do montażu powierzchniowego, jak i typu termodybel z zaślepką oraz do zminimalizowania mostków termicznych. Kołek EJOT TRIO plus posiada specjalnie dostosowany talerzyk o odpowiedniej, elastycznej budowie, dzięki czemu licuje się z izolacją, tworząc równą powierzchnię. 

trio plus char.png


trio plus t.png


Wszechstronny - szerokie zastosowanie

EJOT TRIO plus cechuje wszechstronność ze względu na możliwość mocowania kołków na każdego typu ścianie, mocowania typowych materiałów termoizolacyjnych, styropianu (EPS) i wełny mineralnej (MW), w sposób powierzchniowy (typowy) lub dla EPS zagłębiony z użyciem  zaślepki. EJOT TRIO plus umożliwia zastosowanie jednej długości kołka do różnych grubości termoizolacji oraz bezpieczny i pewny montaż na bardzo nierównych podłożach. Średnica tulei Ø10 mm sprawia, że jest to rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb rynku. Kołek ten oferowany jest dla grubości termoizolacji od 50 mm do 280 mm. Standardowo zalecane jest stosowanie 4-5 szt. EJOT TRIO plus na m2 ocieplanej powierzchni.
trio plus w.png


Bezpieczny - zmienna strefa zakotwienia

Łącznik EJOT TRIO plus posiada strefę zakotwienia o szerokim zakresie mocowania od 30 mm do 60 mm, dzięki czemu mamy gwarancję pewnego montażu w przypadku dużych nierówności podłoża, podłoży słabonośnych oraz z warstwą starego tynku. Funkcja ta pozwala na montaż jedną długością łącznika, niezależnie od rodzaju trzpienia czy różnych grubości materiału termoizolacyjnego. Zmienna strefa rozporowa i wysokie nośności, potwierdzone Krajową Oceną Techniczną, dają gwarancję 100% bezpieczeństwa użytkowania.
trio plus b.png


Ochrona przed stratami ciepła

EJOT TRIO plus to rozwiązanie ograniczające powstawanie punktowych mostków termicznych, które generują straty energii, czyli niepotrzebne koszty. Wydłużona strefa obtrysku gwoździa EJOT TRIO plus TO pozwoliła uzyskać jeszcze lepszy współczynnik przenikania ciepła z jednoczesnym zachowaniem odpowiednich parametrów wytrzymałościowych. Zwiększona została punktowa izolacyjność termiczna do poziomu 0,001 W/K dla łącznika z trzpieniem stalowo-tworzywowym oraz 0,000 W/K dla łącznika z trzpieniem tworzywowym. Maksymalnie ograniczone zostały straty ciepła, dzięki czemu nie ma konieczności zwiększania grubości materiału izolacyjnego, aby zachować warunki normowe.

EJOT TRIO plus objęty jest tzw. deklaracją środowiskową EPD (ang. EPD – Environmental Product Declaration). Produkt ten wykonany jest z surowców nieemitujących CO2. Ponadto można poddawać je recyklingowi.

Kompletowany według potrzeb

Łącznik EJOT TRIO plus składa się z tulei tworzywowej i wybranego trzpienia. Elementy kompletowane są w zależności od potrzeb wraz z wybranym trzpieniem: stalowym z główką tworzywową lub tworzywowym, po 100 sztuk w nowym kartonie, ułatwiającym transport, na paletach o standardowym wymiarze. To rozwiązanie daje korzyści w postaci większej elastyczności produktowej, oszczędności miejsca podczas transportu i magazynowania. Opakowanie posiada nową etykietę w formacie banderoli z informacjami wymaganymi zgodnie z ustawą o wyrobach budowlanych oraz z instrukcją montażu i stosowania.
png_kartony.png


JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRODUKTAMI 
EJOT TRIO plus?

skontaktuj się z nami
tel. +48 34 35 10 660

Doradztwo techniczne
tel. +48 728 938 838
e-mail: wbareja@ejot.com


Więcej informacji o produktach EJOT TRIO plus


EJOT TRIO plus


top_builder.jpg

EJOT® TRIO plus to znany i doceniany łącznik do ociepleń. Doskonale opisują go trzy słowa: solidność, komfort i jakość. 

Bardzo nam miło poinformować, że innowacyjność tego łącznika została doceniona nagrodą Top Builder 2024 przyznawaną przez Redakcję miesięcznika „Builder” oraz Kapitułę Nagrody TOPBUILDER.

To prestiżowe na polskim rynku budowlanym wyróżnienie przyznawane jest za wyróżniające się w danym roku produkty, obiekty budowlane i usługi.