Opracowana i opatentowana przez EJOT technologia EJOWELD została zwycięzcą konkursu zorganizowanego przez Automotive News „2020 PACE Award“.

Jest to wyróżnienie za najbardziej innowacyjne i doskonałe technicznie rozwiązania dla branży samochodowej. Nagrodę przyznano amerykańskiej spółce EJOT Fastening Systems LP za technologię EJOWELD.
Technologia EJOWELD jest efektywną, elastyczną i wypróbowaną seryjnie metodą zgrzewania tarciowego, która służy odchudzaniu konstrukcji poprzez łączenie ze sobą różnych lekkich materiałów konstrukcyjnych. Portfolio produktu zawiera całościową modułową technologię, która jest wydajna w różnorodnych zastosowaniach i oferuje oprócz samych elementów zgrzewanych, których jest kilka wariantów, ponadto urządzenia montujące, systemy przenośników i szafy sterownicze. Zakres obsługi klienta dopełniają usługi serwisowe, bieżąca konserwacja urządzeń oraz szkolenie personelu.
Klienci na całym świecie doceniają zalety tej techniki. Stosują ją producenci wiodących marek samochodów, takich jak AUDI, VW, Porsche, FORD czy FIAT. EJOWELD zostało przez jurorów konkursu uznane za przełomową, nowatorską technologię.​​​​​​​
IND-2020-PACE-Winner-Logo-EJOWELD-teaser.jpgContact Marketing

Andreas Blecher

Team Manager Marketing

Contact Sales

Sebastian Schrodt

Head of Sales EJOWELD®