strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania 

EJOT DELTA PT® DS - wkręt samogwintujący do tworzyw termoutwardzalnychDELTA PT® DS w skrócie:

  • Pewne i niezawodne wkręcanie bezpośrednio w tworzywa termoutwardzalne
  • Potencjał oszczędności dzięki standaryzacji: jeden typ wkrętów dla tworzyw termoplastycznych i termoutwardzalnych
  • Prosty montaż dzięki bezproblemowemu centrowaniu wkręta
  • Realizacja mniejszych głębokości otworów niż w przypadku wkrętów z frezowaną krawędzią skrawającą
  • Większe pokrycie zarysu gwintu przy tej samej głębokości wkręcania w porównaniu do wkrętów z frezowaną krawędzią skrawającą

"Specjalista" od tworzyw termoutwardzalnych

Alternatywne materiały i surowce, które jeszcze przed kilku laty nie znajdowały się w centrum zainteresowania technik łączenia wkraczają wielkimi krokami do najróżniejszych zastosowań przemysłowych. W związku z tym należy tutaj w szczególności wymienić termoutwardzalne tworzywa sztuczne, które często zastępują inne surowcenp w przemyśle motoryzacyjnym, najczęściej z powodów konieczności zmniejszenia masy elementów konstrukcyjnych. Bezpieczne i trwale połączenie tych często bardzo odpowiedzialnych elementów konstrukcyjnych stawia wysokie wymagania stosowanym łącznikom. Wymagania te spełnia wkręt DELTA PT® DS. firmy EJOT, powstały na bazie cieszącego się dużym uznaniem wkręta DELTA PT® . Dzięki zaprojektowanemu gwintowi wkręt DELTA PT® DS, przeznaczony jest do zastosowania w najtrudniejszych nawet przypadkach połączeń samogwintujących w tworzywach termoutwardzalnych.


Zmodyfikowane końcówki gwintów

"Kluczem" do spełnienia tych trudnych wymagań stawianych przed technikami łączenia jest kształt gwintu "DS" (DuroSet). Na cieszącym się dużym uznaniem geometrii gwintu DELTA PT® uformowano w przypadku wkręta EJOT DELTA PT® DS specjalne rowki, które umożliwiają optymalne formowanie gwintu nakrętki. Rowki te są szczególnie uformowane na czubki wkrętu i przebiegają w kierunku łba.. Nowo zaprojektowany obszar formowania zapewnia tym samym niski moment formujący i wysoki moment przekręcenia, można dzięki temu uniknąć pęknięcia tubusu w przypadku bezpośredniego wkręcania DELTA PT® DS. Wkręt nowego rodzaju jest dzięki temu optymalnie dostosowany do konstrukcji, które z powodu twardości i łamliwości zastosowanego materiału stanowią szczególne wyzwanie dla wkręcania bezpośredniego.

Wersja podstawowa:

Wkręty do tworzyw sztucznych - DELTA PT®


ALtracs® Plus
DELTA PT®
DELTA PT® DS
DELTA PT® P
DELTA PT® ALU
PT®
DELTAsert®
FDS®
SHEETtracs®
Spiralform®
EJOFORM®
EJOSYST®
rodzina "boss"
EPPsys
Mikrowkręty
Pozostałe informacje
© Copyright EJOT 2021   Strona główna   Polityka Prywatności   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji