strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania 

EJOT DELTA PT®- wkręt samogwintujący do podlegających znacznych obciążeniom termoplastycznych tworzyw sztucznychDELTA PT® w skrócie:

  • bezpośrednie wkręcanie oszczędza czas i procesy robocze
  • wysoka wytrzymałość zmęczeniowa
  • bezpieczeństwo dzięki wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, skręcanie i wibracje
  • możliwy duży zakres obrotów wkręcania
  • uproszczona konstrukcja dzięki programowi prognozującemu EJOT® DELTA CALC
  • możliwość zastosowanie krótszych wkrętów i/lub mniejszych średnic w "konstrukcjach lekkich"

"Wszechstronny" w tworzywach sztucznych

Wkręt EJOT DELTA PT® to specjalny element łączący do pewnego i bezproblemowego wkręcania bezpośredniego w tworzywa termoplastyczne. Jest ona rezultatem długoletniego rozwoju EJOT PT® a także praktyki w bezpośrednim skręcaniu podlegających znacznym obciążeniom termoplastycznych tworzyw konstrukcyjnych. Możliwy obszar zastosowań obejmuje wszystkie branże przemysłowe. W szczególności w przemyśle motoryzacyjnym, gdzie zastosowane elementy konstrukcyjne muszą wytrzymać szczególnie wysokie obciążenia, wkręt DELTA PT® okazał się niezawodnym i szczególnie trwałym łącznikiem.


Indywidualne wsparcie konstrukcji

EJOT® DELTA CALC, program prognozujący bazujący na mechanicznych parametrach wielu tysiącach skręceń praktycznych i testowych jest wartościowym wsparciem w zakresie wstępnego przeprowadzenia procesu skręcenia w tworzywach termoplastycznych. W narzędziu tym zebrano parametry wkręcania wkręta DELTA PT® w zależności od tworzywa i wymiarów wstępnych otworów. W ten sposób w przypadku nowego wykonania elementu konstrukcyjnego można już w fazie konstrukcyjnej oszczędzić cenny czas.


Innowacyjna geometria gwintu

Specjalna geometria gwintu EJOT DELTA PT® jest wynikiem konsekwentnej analizy przemieszczenia się materiału podczas formowania gwintu. Kąt boczny zarysu gwintu umożliwia redukcję naprężeń promieniowych w porównaniu do konwencjonalnych kątów bocznych zarysu gwintu 60°. Kąt 20° lub 30° wywołuje jedynie niewielkie naprężenia promieniowe, tak więc można zrealizować konstrukcję o bardzo cienkich ścianach. Kąt boczny zarysu gwintu umożliwia również w przypadku wzmocnionych tworzyw termoplastycznych optymalny odpływ przeformowanego tworzywa sztucznego. Idealny skok wkręta DELTA PT® gwarantuje osiągnięcie największej możliwej siły zacisku wstępnego przy najmniejszych naciskach powierzchniowych w tworzywie sztucznym. Dzięki temu osiąga się bardzo wysokie pokrycie gwintu również w przypadku małych głębokości wkręcania.

Warianty:

Wkręt do tworzyw termoutwardzalnych - wkręt EJOT DELTA PT DS

Wkręt z tworzywa sztucznego do miękkich tworzyw termoplastycznych - wkręt EJOT DELTA PT P

Wkręt z aluminium do tworzyw termoplastycznych - wkręt EJOT DELTA PT ALUALtracs® Plus
DELTA PT®
DELTA PT® DS
DELTA PT® P
DELTA PT® ALU
PT®
DELTAsert®
FDS®
SHEETtracs®
Spiralform®
EJOFORM®
EJOSYST®
rodzina "boss"
EPPsys
Mikrowkręty
Pozostałe informacje
© Copyright EJOT 2021   Strona główna   Polityka Prywatności   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji