strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
  Mocowania dla przemysłu
  Mocowania budowlane
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania 

 System EJOT Crossfix - nowość na rynku fasad wentylowanych

Nowy system fasadowy EJOT CROSSFIX® rewolucjonizuje rynek fasad wentylowanych.

CROSSFIX jest pierwszą podkonstrukcją w 100% ze stali nierdzewnej, która może być stosowana do poziomych i pionowych profili nośnych.
CROSSFIX zwiększa elastyczność, ułatwia montaż, oszczędza cenny czas i zmniejsza koszty przechowywania.
EJOT zapewnia kompleksową dostawę wszystkich elementów systemu CROSSFIX w sprawdzonej jakości. Crossfix - jedno rozwiązanie, wiele zalet!

Elastyczny jak nigdy wcześniej
Dzięki konsoli CROSSFIX EJOT dostarcza elastyczne rozwiązanie, które może być stosowane w montażu pionowym i poziomym. Tylko jedna konsola do montażu punktów stałych i przesuwnych.

Większa wydajność dzięki 100% stali nierdzewnej
Podczas gdy przewodność cieplna stali nierdzewnej wynosi około 13 W/mK, dla aluminium wynosi ona od 160 do 220 W/mK. W rezultacie uzyskujemy znacznie lepsze wartości współczynnika U przy tej samej grubości izolacji.

Wysoka nośność statyczna
Stal nierdzewna jest o wiele bardziej odporna niż aluminium. Tym samym dzięki CROSSFIX oferujemy wyższą nośność statyczną.

Lepsza ochrona przeciwpożarowa
Rozszerzalność cieplna aluminium jest dwukrotnie większa niż stali (αT = 0,000024 m/m° C); temperatura topnienia stali nierdzewnej wynosi 1450°C w porównaniu do aluminum 660°C.

Wysoka przyjazność dla środowiska
Umiarkowane zużycie energii w produkcji stali nierdzewnej i obniżony wpływ na środowisko, w porównaniu do produkcji aluminium.

Certyfikowany EN 1090-1Katalog CrossfixPobierz katalog

Nasz serwis dla wasSkontaktuj się z nami

EJOT ® VARIOFilm

EJOT łączniki fasadoweDo produktów© Copyright EJOT 2021   Strona główna   Polityka Prywatności   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji