strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania

Login


 

 General Manager Meeting

W dniach 4-7.09.2017 miał miejsce coroczny zjazd przedstawicieli firmy EJOT z całego świata. Impreza nosi nazwę General Manager Meeting i po raz drugi została zorganizowana w Polsce. Ponad 100 osób, prezesów, managerów, dyrektorów z całego świata m.in. z Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, USA, Meksyku, Turcji, Tajwanu czy Norwegii brało udział w licznych spotkaniach/ workshopach, podczas których dyskutowano na wiele tematów m. in. dotyczących strategii firmy
w przyszłości i w nadchodzącym roku, nowościach produktowych, szansach, zagrożeniach i trendach na lokalnych rynkach oraz o realizowanych projektach.


Podczas 4 dni, które uczestnicy spędzili w Polsce, w Katowicach, mieli przyjemność zwiedzić NOSPR, czyli budynek Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia z jego wielką salą koncertową na 1800 słuchaczy z niesamowitą akustyką i konstrukcją wewnętrzną, nowo powstały zakład produkcyjny w Ciasnej oraz obejrzeć niezwykle efektowny i ciekawy występ oraz siedzibę Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk w Koszęcinie.


Nowy zakład EJOT w Ciasnej to inwestycja warta ponad 20 mln złotych, oddana do użytku w maju 2017 roku. Zakład ma powierzchnię 4000 m2, a w jego skład wchodzą hala produkcyjna, hala magazynowa oraz 3-kondygnacyjny budynek socjalno-biurowy. W nowych pomieszczeniach stworzono miejsce dla wielu maszyn wtryskowych, a w hali magazynowej 1500 miejsc paletowych na półprodukty i surowce oraz nowoczesne doki przeładunkowe. Na zewnątrz zakładu postawiono silosy o pojemności 150 ton tworzywa.

Nowości
EJOT Iso-Bar
Nowoczesne akcesoria dla systemów ETICS
EJOT FP profil dachowy
Nowy system mocowania liniowego na dachach płaskich
EJOT WIMOUNT
System do kompletnego montażu okien
i drzwi w warstwie ocieplenia
Archiwum nowości
© Copyright EJOT 2018   Strona główna   Polityka Prywatności   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji